fbpx
Menu
Wydarzenia

Lente – magazyn śródziemnomorski sponsorem w konkursie Twoje zdjęcie w Ambasadzie

Lente – magazyn śródziemnomorski pod redakcją Julii Wollner, jest jednym ze sponsorów w konkursie Twoje zdjęcie w Ambasadzie edycja II.  Autorzy zwycięskich fotografii będą mogli cieszyć oko pięknie wydanymi kwartalnikami oraz ciekawymi upominkami.

box1 

Lente to …

„Lente” to wielopoziomowy projekt kulturowo-lifestylowy, oparty na założeniu, że Śródziemnomorze to nie tylko pojęcie geograficzne, ale mentalność i styl życia. Można go przyjąć i praktykować także w głębi kontynentu, bez względu na narodowość i miejsce zamieszkania.

6mockup-1

O Lente

Projekt „Lente” obejmuje publikację kwartalnika-albumu pod redakcją Julii Wollner, stronę internetową oraz pudełka z produktami śródziemnomorskimi dostępne w subskrypcji. Za pomocą różnorodnych środków przekazu zachęca do wybrania świadomego stylu życia, a także nakłania do refleksji nad pięknem sztuki, literatury i przyrody. Zaprasza do poznania tradycji i obyczajów innych krajów: od Italii po południową Francję i Hiszpanię, od Chorwacji po Grecję i Turcję, od Egiptu po Izrael. Inspiruje do zwolnienia, porzucenia pędu codzienności. Zgodnie z dewizą rzymskiego cesarza Augusta, chcemy się spieszyć, żyjąc intensywnie, ale powoli, smakując każdą chwilę.

Front-Cover02

Chcesz go mieć!

Zapewniam Was, jak go zobaczycie to od razu pokochacie! Magazyn Lente to nowość na polskim rynku i perełka dla wszystkich lubiących klimaty śródziemnomorskie. Samo wydanie to bajeczne zdjęcia, interesujące tematy oraz niepowtarzalny klimat śródziemnomorski! 

02_n

herbata

Dołącz!

Chcesz dołączyć do wspaniałego grona, do spotkania z kolebką kultury oraz z samym sobą – KLIKNIJ

cover01

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź