fbpx
Menu

O mnie

Agnieszka Grudziąż autorka bloga Cromania.pl, który od momentu powstania w 2013 roku, z miejsca podbił serca miłośników Chorwacji, stając się najchętniej czytanym i tym samym, najpopularniejszym blogiem o Chorwacji w Polsce. 

Jej wpisy na Facebooku śledzi 80 000 fanów, kolejnych 36 000 to członkowie jej grupy na FB, Chorwacja – podróże. Tym samym to największa w polskojęzycznym internecie społeczność skupiona wokół bloga całkowicie dedykowanego Chorwacji.

Uznana ekspertka, która opowiada o swoim ukochanym kraju w programach telewizyjnych i radiowych, występuje na konferencjach i targach branżowych, publikuje w portalach i prasie podróżniczej, znajduje się na liście TOP 15 najbardziej wpływowych blogerów podróżniczych w Polsce. Organizatorka konkursu fotograficznego z Ambasadą Chorwacji w Polsce.

Do Chorwacji jeździ nieustannie od 16 lat, zawsze samodzielnie organizując sobie podróż. Swoje podróżnicze doświadczenia zamieszcza na blogu, w formie inspirujących opisów i zdjęć, które powodują, że natychmiast mamy ochotę pojechać do Chorwacji. Miłośniczka wina i kuchni chorwackiej.

Zajmuje się social media marketingiem. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci, zakochanych w chorwackich plażach.

Do Chorwacji trafiłam pierwszy raz w 2001 roku jako młoda studentka. Kraj mnie zauroczył i stał się wielką pasją. Od 2003 roku moja przygoda z Chorwacją zaczęła się na dobre! Pomimo podróżowania po całym świecie, to Chorwacja jest miejscem do którego zawsze wracam. Dlatego powstał blog Cromania.pl,  od lat pomagam organizować wyjazdy do Chorwacji,  piszę ebooki i zarażam swoją pasją tysiące ludzi!

Kanały społecznościowe

Facebook – Chorwacja – Cromania.pl

Facebook – Grupa

Instagram – Cromaniapl

Facebook – Chorwacja z dziećmi


Nagrody

28 marca 2017 r. otrzymaliśmy wyróżnienie ( dyplom ) od Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej za promocję oraz wkład szerzenia kultury o Chorwacji w Polsce!

Ambasada Republiki CHorwacji w Polsce

Agnieszka Grudziąż autorka bloga Cromania.pl oraz Ambasador Republiki Chorwacji Andreą Bekic

Jak zaplanować wakacje w Chorwacji? Mogę Ci pomóc!

1 Comment

  • Artur
    3 kwietnia 2020 g. 13:16

    Piękny blog z całą masą przydatnych informacji okraszonych pięknymi zdjęciami.
    Gorąco pozdrawiam i życzę dalszych pasjonujących informacji.

    Odpowiedz

Napisz odpowiedź