Chorwacja podróże

O nas

Agnieszka Grudziąż autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl.

Od pięciu lat inspiruje Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuje, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę!

Jest również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Prywatnie mama Wiktorii i Adasia, miłośniczka dobrej kuchni, którą odkrywa przy okazji podróży, nie tylko na Bałkany.

Chorwacja

Kanały społecznościowe

Facebook – Chorwacja – Cromania.pl

Facebook – Grupa

Instagram – Cromaniapl

Facebook – Chorwacja z dziećmi

Twitter – @cromaniapl


Cromania.pl – blog o Chorwacji

Strona ta powstała z zamiłowania do tego pięknego kraju. Nasza przygoda z Chorwacją zaczęła się w 2002 roku i trwa do dziś!

Po kilkunastu pobytach, objechaniu całego wybrzeża i większości wysp, postanowiliśmy podzielić się z Wami wrażeniami z tego urokliwego i magicznego kraju. Doradzimy i pomożemy wybrać najciekawsze miejsce na spędzenie miłego i ciekawego czasu w Chorwacji!

Blog Cromania.pl powstał pod koniec 2012 roku. Na początku 2013 roku powstała strona na Facebook.pl – Chorwacja – Cromania.pl.

Chcesz nawiązać współpracę – KLIKNIJ


Nagrody

28 marca 2017 r. otrzymaliśmy wyróżnienie ( dyplom ) od Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej za promocję oraz wkład szerzenia kultury o Chorwacji w Polsce!

Ambasada Republiki CHorwacji w Polsce

Agnieszka Grudziąż autorka bloga Cromania.pl oraz Ambasador Republiki Chorwacji Andrea Bekic