Chorwacja podróże

O mnie

Agnieszka Grudziąż – autorka bloga Cromania.pl, który od momentu powstania w 2013 roku, z miejsca podbił serca miłośników Chorwacji, stając się najchętniej czytanym i tym samym, najpopularniejszym blogiem o Chorwacji w Polsce.

Uznana ekspertka, która opowiada o swoim ukochanym kraju w programach telewizyjnych i radiowych, występuje na konferencjach i targach branżowych, publikuje w portalach i prasie podróżniczej, znajduje się na liście TOP 15 najbardziej wpływowych blogerów podróżniczych w Polsce. Organizatorka konkursu fotograficznego z Ambasadą Chorwacji w Polsce.

Do Chorwacji jeździ nieustannie od 15 lat, zawsze samodzielnie organizując sobie podróż. Swoje podróżnicze doświadczenia zamieszcza na blogu, w formie inspirujących opisów i zdjęć, które powodują, że natychmiast mamy ochotę pojechać do Chorwacji. Miłośniczka wina i kuchni chorwackiej.

Jej wpisy na Facebooku śledzi 80 000 fanów, kolejnych 36 000 to członkowie jej grupy na FB, Chorwacja – podróże. Tym samym to największa w polskojęzycznym internecie społeczność skupiona wokół bloga całkowicie dedykowanego Chorwacji. Od 2019 roku właścielka marki CromaniaTravel.pl. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci, zakochanych w chorwackich plażach.

„Chorwacja to kraj tysiąca wysp, pięknych krajobrazów, wspaniałych ludzi i pysznego jedzenia. Znajdziemy tu urocze plaże, krystaliczne morze oraz góry schodzące do morza. Na wyspach odkryjemy zapomniane miasteczka oraz dzikie zatoczki! Moim ulubionym miejscem w Chorwacji jest Półwysep Pelješac, kraina winem płynąca. Zielona, pełna bajecznych miejsc! Kto raz pojedzie do Chorwacji, chce tam ponownie wracać! Jestem tego doskonałym przykładem oraz tysiące Polaków, którzy wracają tam co roku. Nie ma chyba lepszej reklamy 🙂 „

Kanały społecznościowe

Facebook – Chorwacja – Cromania.pl

Facebook – Grupa

Instagram – Cromaniapl

Facebook – Chorwacja z dziećmi

BIURO PODRÓŻY- wakacje


Cromania.pl – blog o Chorwacji

Blog powstał z zamiłowania do tego pięknego kraju. Nasza przygoda z Chorwacją zaczęła się w 2002 roku i trwa do dziś!

Po kilkunastu pobytach, objechaniu całego wybrzeża i większości wysp, postanowiliśmy podzielić się z Wami wrażeniami z tego urokliwego i magicznego kraju. Doradzimy i pomożemy wybrać najciekawsze miejsce na spędzenie miłego i ciekawego czasu w Chorwacji!

Blog Cromania.pl powstał pod koniec 2012 roku. To najpopualrniejszy blog  o Chorwacji w polskich kanałach social mediów.

Chcesz nawiązać współpracę – KLIKNIJ


Nagrody

28 marca 2017 r. otrzymaliśmy wyróżnienie ( dyplom ) od Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej za promocję oraz wkład szerzenia kultury o Chorwacji w Polsce!

Ambasada Republiki CHorwacji w Polsce

Agnieszka Grudziąż autorka bloga Cromania.pl oraz Ambasador Republiki Chorwacji Andrea Bekic