fbpx
Menu
Chorwacja / Wydarzenia

Cromania.pl w czołówce najbardziej wpływowych blogów podróżniczych w Polsce

Podsumowując 2017 rok z dużą satysfakcją informuję, że Cromania.pl jest nadal najpopularniejszym i najbardziej interesującym blogiem o Chorwacji w Polsce!

Przez wiele lat odpowiadając na pytania moich czytelników stworzyłam serię e-booków, które, wg dotychczasowych czytelników, są bardzo pomocne w czasie pobytu w Chorwacji ze względu na swój praktyczny charakter oraz idealne dopasowanie do czytania na ekranie telefonu komórkowego.

26 stycznia 2018 r. został opublikowany niezależny ranking blogów podróznicznych,  gdzie cromania.pl znalazła się na 14 miejscu w TOP 50 Najbardziej Wpływowych Podróżników w 2017 roku. Najwyżej ze wszystkich blogów o Chorwacji.

ZOBACZ RANKING – KLIKNIJ 

TOP5 najpopularniejsze apartamenty w tym tygodniu:
Brač > Villa Slika
Pag > Mandre Island Pag
Ploče > Apartman Sanja
Mljet > Villa Evita Apartments
Korcula > Apartments Prigradica
... i wiele innych ZOBACZ

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź