KONKURS ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie Chorwacji ” edycja II

 

UWAGA KONKURS ZAKOŃCZONY!

OSOBY, KTÓRE ZAJĘŁY MIEJSCA 1-10 ZOSTAŁY POINFORMOWANE DROGĄ MAILOWĄ. WYNIKI POZNAMY PO OFICJALNEJ UROCZYSTOŚCI W AMBASADZIE REPUBLIKI CHORWACJI! 

Cromania.pl przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Polsce ogłasza konkurs na najładniejsze zdjęcie z wakacji w Chorwacji!

Chorwacja-final

I miejsce

Rejs jachtem po Adriatyku dla dwóch osób, ufundowany przez Narodowy ośrodek informacji turystycznej Republiki Chorwacji

II miejsce

 Voucher na pobyt w obiekcie wakacyjnym w Chorwacji od firmy Novasol.

5 najlepszych fotografii

5 najlepszych fotografii zostanie wyeksponowanych w siedzibie Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie. 

Ich autorzy otrzymają nagrody od sponsorów: Gran Turismo Polonia, Lente – magazyn śródziemnomorski, Podravka i Tuloko.

Co należy zrobić:

Aby wziąć udział w konkursie należy udostępnić ten post na swoim profilu na Facebook oraz wysłać nam zdjęcie z wakacji w Chorwacji na adres: cromania@tlen.pl

Czas trwania konkursu

12 lipca 2016 – 30 września 2016 r.

Wyniki – konkurs zakończony

Plakat polaczony poprawiony copy


Nagrody sponsorują


Narodowy ośrodek informacji turystycznej Republiki Chorwacji

pSyOjZqe


Novasol

NOVASOL to firma pośrednicząca w wynajmie domów i apartamentów wakacyjnych w Europie już od prawie 50 lat. Głównym założeniem jest oferować naszym klientom domy letniskowe i apartamenty wakacyjne najwyższej jakości. Nasze portfolio w Chorwacji to prawie 9000 różnorodnych obiektów, począwszy od funkcjonalnych apartamentów nad samym morzem, a kończąc na luksusowych willach z basenami, sauną, kortami i boiskami sportowymi. Domy i apartamenty NOVASOL dedykujemy szczególnie tym osobom, które marzą o indywidualnych, nieskrępowanych wakacjach.

novasol


Podravka

Podravka to chorwacka firma z prawie 80-letnią tradycją, będąca jednym z największych producentów wyrobów spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Najbardziej znanym produktem chorwackiego koncernu jest wprowadzona w 1959 roku marka Vegeta. Obecnie w ofercie Podravki znajduje się szeroka gama produktów spożywczych.

Logo_Podravka


Lente – magazyn śródziemnomorski 

„Lente” to wielopoziomowy projekt kulturowo-lifestylowy, oparty na założeniu, że Śródziemnomorze to nie tylko pojęcie geograficzne, ale mentalność i styl życia. Można go przyjąć i praktykować także w głębi kontynentu, bez względu na narodowość i miejsce zamieszkania.

Projekt „Lente” obejmuje publikację kwartalnika-albumu pod redakcją Julii Wollner, stronę internetową oraz pudełka z produktami śródziemnomorskimi dostępne w subskrypcji. Zapraszamy do poznania tradycji i obyczajów innych krajów: od Italii po południową Francję i Hiszpanię, od Chorwacji po Grecję i Turcję, od Egiptu po Izrael.

logolente


GRANTURISMO Polonia

Gran Turismo Polonia to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie motoryzacyjne, skupiające na Torze Poznań najlepsze, najszybsze i najbardziej wyjątkowe samochody świata. Blisko 200 najszybszych, najdroższych i najpiękniejszych aut świata pędzących po nitce toru Poznań przyprawi o zawrót głowy nawet najbardziej wybrednych fanów szybkiej jazdy. Lamborghini, Ferrari, McLaren czy Porsche – to tylko niektóre z marek jakie licznie pojawią się na tej wyjątkowej imprezie.

granturismo_2016_1600x600


TULOKO

TULOKO to polska marka specjalizująca się w akcesoriach przydatnych w podróży z dziećmi. Bezpieczeństwo, funkcjonalność i wysoka jakość to cechy wyróżniające produkty. Akcesoria marki TULOKO przydają się w trakcie jazdy samochodem z Polski do Chorwacji. Zajmują nasze dziecko, żeby podróż aż tak bardzo mu się nie dłużyła i żebyśmy mogli bezstresowo dotrzeć do celu. Pomysły właścicieli firmy realizowane są w 100% w Polsce.

logo_tuloko


Materiały prasowe dla mediów:

notka prasowa [pdf]

plakat [jpg] [pdf]


REGULAMIN

§1. ORGANIZATOR KONKURSU

 1. Organizatorem Konkursu jest blog Cromania.pl.
 2. Konkurs jest wspierany przez Ambasadę Republiki Chorwacji w Polsce.
 3. Sponsorami (fundatorami) nagród w konkursie są: Narodowy Ośrodek Informacji Turytycznej Republiki Chorwacji, Novasol Polska Sp. z o.o, Gran Turismo Polonia (Granturismo Expo Sp. z o.o.), Lente – magazyn śródziemnomorski (Co.Phi Uri Wollner), Podravka Polska Sp. z o.o., Tuloko Sp. z o.o.

§2. KATEGORIA TEMATYCZNA KONKURSU

 1. Konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie krajobrazowe wykonane w Chorwacji.

§3. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

 1. Uczestnikiem Konkursu może być pełnoletnia osoba fizyczna zamieszkała na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

§4. ZASADY KONKURSU

 1. Każdy uczestnik konkursu musi polubić profil na Facebook – Chorwacja moje podróże – KLIKNIJ
 2. Każdy uczestnik musi udostępnić na swojej osi czasu post z informacją o konkursie zamieszczony na stronie FB – KLIKNIJ
 3. Użytkownik może przesłać maksymalnie dwa zdjęcie o tematyce określonej w §2.

§5. PRZEPISY DOTYCZĄCE UCZESTNIKÓW,

ZDJĘĆ I PRZEBIEGU KONKURSU

 1. Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 2 zdjęcia konkursowe. Preferowane zdjęcia krajobrazu.
 2. Plik ze zdjęciem musi być czytelny i dobrej jakości. W przypadku wygrania konkursu lub otrzymania wyróżnienia, autor zobowiązuje się do przesłania zdjęcia w rozmiarze, który umożliwia wydruk zdjęcia w formacie A2 lub A3. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z konkursu prac o niskiej jakości technicznej.
 3. Fotografie należy przesyłać na adres e-maila: cromania@tlen.pl z tytułem ‚cromania.pl – konkurs – nazwa zdjęcia – imię, miasto’.
 4. Każdy plik z fotografią powinien zawierać w nazwie – nazwę miejsca wykonania , adres email autora (lub imię i inicjały nazwiska autora), np. „Makarska_kasia@wp.pl.jpg”.
 5. W wiadomości e-mail uczestnik konkursu może podać pozostałe szczegóły zdjęcia i autora.
 6. Zgłoszenia/zdjęcia konkursowe należy wysłać do dnia 30 września 2016 r. do godz. 23.59 (decydujący będzie znacznik czasu serwera organizatora konkursu). Prace nadesłane po tym terminie, nie będą rozpatrywane.

§5. OŚWIADCZENIA

 1. Uczestnik konkursu oświadcza, że posiada prawa autorskie (w tym majątkowe) odnośnie przesłanego zdjęcia oraz udziela bezpłatnej nieograniczonej licencji organizatorowi konkursu na publiczną prezentację zdjęcia w postaci publikacji internetowej, druku oraz ekspozycji zewnętrznej i innych wymaganych do realizacji konkursu i ogłoszenia wyników polach eksploatacji na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz Republiki Chorwacji.
 2. Uczestnik oświadcza, że dane przekazane zgodnie z wytycznymi §4 nie są danymi osobowymi i nie naruszają praw osób trzecich, a jeżeli zdjęcie prezentuje wizerunek osób trzecich uczestnik posiada wszelkie niezbędne pełnomocnictwa umożliwiające na publiczną prezentację wizerunku tych osób.
 3. W przypadku nieprawdziwości oświadczeń pkt 1 oraz 2 niniejszego paragrafu Uczestnik zobowiązuje się naprawić szkodę osobie trzeciej, której naruszenie dotyczy oraz pokryć wszelkie związane w tym koszty.

§6. OGŁOSZENIE WYNIKÓW

 1. Komisja konkursowa powołana przez Organizatora konkursu dokona wstępnej selekcji zdjęć nadesłanych na konkurs i wyłoni 5 najlepszych zdjęć spełniających warunki konkursu, które zostaną zakwalifikowane do rundy finałowej.
 2. Finałowa komisja konkursowa składająca się m. in. z reprezentantów Ambasady Republiki Chorwacji, blogu Cromania.pl oraz sympatyków Chorwacji, dokona wyboru zdobywcy 1 i 2 miejsca oraz prac wyróżnionych. Przy czym komisja zastrzega sobie prawo do ustalenia ilości prac wyróżnionych.
 3. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo nie wyłaniania zwycięzców, jak i przyznawania miejsc ex aequo.
 4. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się w Ambasadzie Republiki Chorwacji w Warszawie. Warunkiem otrzymania nagrody jest obecność podczas jej wręczenia. Dokładny termin i miejsce ogłoszenia wyników zostanie podane do wiadomości z odpowiednim wyprzedzeniem.
 5. Wśród uczestników konkursu zostaną przydzielone następujące nagrody:
  1. miejsce pierwsze – 5-7 dniowy rejs dla dwóch osób po Chorwacji ufundowany przez Narodowy ośrodek informacji turystycznej Republiki Chorwacji w Zagrzebiu,
  2. miejsce drugie – voucher na pobyt w obiekcie wakacyjnym w Chorwacji ufundowany przez firmę Novasol,
  3. wyróżnienia – upominki ufundowane przez Gran Turismo Polonia, Lente – magazyn śródziemnomorski, Podravka, firma Tuloko
  4. Szczegółowych informacji o nagrodach udzielają sponsorzy.
 6. Nagrody zostaną wydane przez sponsorów podczas ogłoszenia wyników konkursu, które odbędzie się w siedzibie Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.
 7. W przypadku wycofania się sponsora organizator konkursu nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności oraz zamieści stosowną informację w materiałach informacyjnych dotyczących konkursu.
 8. Sponsor, jako podmiot wydający nagrody w konkursie, jest płatnikiem zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych należnego od nagród wygranych w konkursie przez uczestników i odprowadzi należny podatek od nagród.
 9. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na blogu Cromania.pl nie wcześniej niż 20 listopada 2016r.
 10. Zwycięzca konkursu jest zobligowany do przygotowania pełnej relacji ( opis oraz zdjęcia) z wyjazdu do Chorwacji, która zostanie umieszczona na blogu Cromania.pl do końca lipca 2017 roku. Organizatorzy konkursu mogą wykorzystywać zdjęcia, które zostaną wykonane przez zwycięzców konkursu w czasie wycieczki do Chorwacji.

VII. PRZEPISY KOŃCOWE

 1. Regulamin konkursu zostanie opublikowany na blogu Cromania.pl.
 2. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmian zapisów niniejszego regulaminu, a uczestnik konkursu zobowiązuje się śledzić zmiany regulaminu. W przypadku, gdy zmiany regulaminu nie będą akceptowalne przez uczestnika konkursu, uczestnikowi przysługuje prawo do wycofania zgłoszenia konkursowego.


Jeśli podobał Ci się ten artykuł, oceń go:
12345 (średnia ocena: 5,00)
Loading...

Podobne posty...

komentarze 23

 1. Ola napisał(a):

  Kiedy będa wyniki???

 2. max napisał(a):

  witam
  kiedy będą podane wyniki tego konkursu fotograficznego
  pozdrawiam max

 3. Basia napisał(a):

  Czy zostały już ogłoszone wyniki konkursu fotograficznego??

 4. bozenka napisał(a):

  Czekamy na wyniki. Chorwacjo witaj w 2017 roku Najpiękniejsze miejsce gdzie byliśmy Jak narazie to Senj. 2017 rok zobaczymy gdzie nas auto dowiezie ale już się doczekać nie mogę wakacji razem z wnukiem. ☺☺

 5. Ola napisał(a):

  Czy zdjęcia muszą być wykonane w tym roku?

 6. kama napisał(a):

  Konkurs Chorwacja

 7. max napisał(a):

  witam
  możesz podać jeszcze raz adres na jaki mamy wysyłać zdjęcia bo nie wiem ale mi wyświetla jakiś błędny.
  pozdrawiam Max

 8. Grzesiek napisał(a):

  Czytałeś regulamin? Wysil się trochę…

 9. Dorota napisał(a):

  Dzień dobry a czy do Warszawy muszą jechać wszyscy uczestnicy czy wyłonicie kilka osób i z nich będzie wy rany zwycięzca pytam bo do Warszawy mam 400 km ? Dziękuję i pozdrawiam.

 10. Kama napisał(a):

  Zdjęcie ma przedstawiać sam krajobraz czy maja być na zdjęciu osoby (autorzy) zdjecia ?

 11. Jo. napisał(a):

  Można prosić o skonkretyzowanie jaka min. wielkość pliku?

 12. Aleksandra Szulc napisał(a):

  Fajna strona, mam nadzieję, że będzie rozwijać się w przyszłości.

 13. Dapek napisał(a):

  Czy można brać udział w konkursie mając już za sobą wakacje w Chorwacji z Novasol w tym roku?

 14. Bholuj napisał(a):

  A ile można przesłać zdjeć na konkurs

 15. Asia napisał(a):

  A w jakim terminie można zrealizować nagrody za 1 i 2 miejsce?

 16. Marian napisał(a):

  Czy zdjęcia mozna obrobić w photoshopie czy nie?

 17. asia napisał(a):

  A nagroda za I lub II miejsce to pobyt dla jednej osoby czy dla dwóch (przecież męża nie zostawię samego w domu:)?

 18. asia napisał(a):

  A nagroda za I lub II miejsce to pobyt dla jednej osoby czy dla dwóch (przecież męża nie zostawię samego w domu:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polub nas na Facebooku