fbpx
Menu
Ceny w Chorwacji / Chorwacja

Jeziora Plitwickie – ceny biletów 2021

Park narodowy Jeziora Plitwickie to jedno z najpiękniejszych miejsc w Chorwacji. Każdy musi go zobaczyć.  W 1979 roku Park Narodowy Jeziora Plitwickie znalazł się na liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

Z każdym rokiem ceny biletów rosną, co nie dziwi, gdyż coraz więcej osób chce zobaczyć ten cud natury.

Wszystko co musisz wiedzieć o Parku Jeziora Plitwickie – którą trasę wybrać, jak dojechać, gdzie nocować – szczegóły znajdziesz we wpisie “Park Narodowy Jeziora Plitwickie

Jeziora Plitwickie

Jeziora Plitwickie – Ceny biletów

 • Cena biletu wstępu obejmuje transport łodzią i pociągiem panoramicznym.
 • Rezerwacje biletów możemy dokońac on – line.
 • Punkty sprzedaży biletów znajdują się w centrach recepcyjnych przy wjeździe nr 1 i wejściu nr 2, oraz przy dodatkowym wejściu Flora (w pobliżu wejścia nr 2).

View this post on Instagram

📸📸Jeziora Plitvickie to jeden z cudów natury w Chorwacji. ——————————————————————————————- 🍀🍀🍀To miejsce zachwyca mnie zawsze. Tylko jest jeden warunek. Muszę tu być poza sezonem. Gdy ludzi jest mało można skupić się na przyrodzie i pięknie które nas otacza…wtedy wszystko wygląda inaczej. ——————————————————————————————- 🌸🌸Odwiedziliście Jeziora? Jakie macie wrażenia? ——————————————————————————————- #waterfall #green #chorwacja #plitvice #croatiafulloflife #putopis #hrvatska #kroatien #croacia #croazia#travel #nationalgeographic #beautifuldestinations #water #travelblog #nature #natura #jezioraplitvickie #cudnatury #zielonomi #park #nationalpark #sheisnotlost #blogger #spokoj #chwilotrwaj #mama #podroze #wodospady #pieknie

A post shared by Agnieszka Grudziąż Cromania.pl (@cromaniapl) on

 

noclegi w chorwacji

BILETY JEDNODNIOWE

* Bilety studenckie są dostępne tylko po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej, potwierdzającej status i tożsamość ucznia.
** Aby otrzymać zniżkę, pokaż odpowiedni dowód tożsamości.
*** Od 1 czerwca do 25 sierpnia cena A jest ważna do godziny 16:00, natomiast cena B jest ważna po godzinie 16:00.
      Od 26 sierpnia do 30 września cena A jest ważna do godziny 15:00, natomiast cena B jest ważna po godzinie 15:00

BILETY ON LINE

Bilety na wizytę w parku można zarezerwować:  Plitvice bilety on line

Kupując bilet musisz wybrać datę, godzinę i wejście do parku. Na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie i kupon, który musisz wydrukować i wymienić na bilety przy wejściu. Kupon można wymienić 30 minut przed i w trakcie godziny, na którą bilety zostały zakupione. Należy pamiętać, że liczba dostępnych biletów na godzinę i wejście jest ograniczona.


Jeziora Plitwickie

UWAGI

 • Każdy odwiedzający jest zobowiązany do zakupu biletu wstępu i przedstawienia go na żądanie pracownikowi parku oraz zachowania go do czasu opuszczenia parku.
 • Wszyscy odwiedzający park muszą mieć ważny bilet wstępu.
 • Minimalna liczba osób w grupie to 15 osób. Aby uzyskać cenę dla grupy, pisemne powiadomienie o planowanym przybyciu musi wcześniej zostać przekazane do działu marketingu i sprzedaży.
 • Imię i nazwisko osoby odwiedzającej należy podać na biletach dwudniowych.
 • Warunki pogodowe w parku narodowym są podatne na gwałtowne zmiany, w związku z czym poszczególne trasy mogą być czasowo zamknięte, a wjazd pojazdów zabroniony. Zalecamy wcześniejsze sprawdzenie warunków pogodowych na stronie internetowej Parku, w biurach informacyjnych parku lub w dziale sprzedaży i marketingu.
 • Psy są dozwolone tylko prowadzone na smyczy (i muszą pozostać na smyczy również na łodziach lub pociągach).

PARKING

Przy wjeździe nr 1 i wjeździe nr 2 do parku narodowego mogą parkować wszystkie typy pojazdów. Parking jest płatny po wyjściu z parku w kasach parkingowych. 01.06 – 30.06

Kategorie pojazdów
Cena
Motocykl 0 kn (0 zł) / godz
Samochód 10 kn (ok. 6 zł) / godz
Camper 100 kn (ok. 57 zł) / dzień
Samochód z przyczepą 100 kn (ok. 57 zł) / dzień
Autobus 100 kn (ok. 57 zł) / dzień

Podatek VAT jest wliczony w cenę.

 

 

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

  Napisz odpowiedź