fbpx
Menu
Chorwacja

 Cromania.pl najbardziej wpływowym polskim blogiem o Chorwacji w 2022 roku

Kochani, taka miła wiadomość  Cromania.pl najbardziej wpływowym polskim blogiem o Chorwacji w 2022 roku

W rankingu @Seebloggers najlepszych i najbardziej wpływowych polskich twórców internetowych 2022 roku zajęłam 54 miejsce w TOP 100 blogerów ze wszystkich kategorii tematycznych. To naprawdę niesamowite, że tworzymy tu ponad 190 tys społeczność miłośników Chorwacji!Tak niby niszowy temat. Facebook, Facebook grupa, blog, Instagram!

To ogromne wyróżnienie!

Jest mi naprawdę miło, bo Cromania.pl co roku w rankingu blogów o Chorwacji jest zawsze na najwyższym miejscu! To również dzięki Wam, bardzo za to dziękuje!

Rok 2022 był dla mnie bardzo ciężki oraz pracowity! To w 2002 roku założyłam swoja działalność i skupiłam się tylko na Chorwacji, co wiąże się z dużym ryzykiem, bo wiemy jak branża turystyczna jest niepewna. Jednak od 20 lat wyjeżdżam do Chorwacji, to moja pasja i trudno mi wyobrazić sobie, abym nie zajmowała się tym tematem!

Cały czas piszę dla Was nowe przewodniki, teraz w kolejce Chorwacja z dziecmi – Istria i Kvarner oraz Chorwacja z dziećmi – Dalmacja, wyspy Cres i Losinj. Dodatkowo pojawi sie nowa strona HelloCroatia, gdzie znajdziecie wycieczki, wycieczki jednodniowe, rejsy jachtami oraz polecane noclegi. Mam nadzieję, że pomoże to Wam spędzić i zaplanować cudowne wakacje!

Dziękuję Wam, że tworzymy razem tak wyjątkową społeczność, że kupujecie moje przewodniki e-booki, za tak miłe wiadomości, że korzystacie z mojej pomocy planowania wakacji. W czerwcu czeka nas wspaniała wycieczka w wąskim i klimatycznym gronie, takich wycieczek na Waszą prośbę będzie więcej 🙂

Pozdrawiam Serdecznie, Agnieszka, Cromania.pl
Link do rankingu – zobacz

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź