fbpx
Menu
O Chorwacji

Tanie rozmowy z Chorwacji do Polski!

Parlament Europejski zdecydował o zniesieniu opłat detalicznych za roaming na terenie Unii Europejskiej.

Roaming w Chorwacji

źródło: ShutterStock

Tanie rozmowy z Chorwacji

Oznacza to, że od 15 czerwca 2017 będziemy dzwonić i wysyłać dane z Chorwacji za taką samą stawkę, co w swoim kraju. 

Porozumienie o hurtowych limitach cen określa, wysokość opłat dla operatorów za wykorzystanie ich sieci do przeprowadzania transgranicznych połączeń “roamingowych”. Dotyczy ono również obniżenia limitów transferowych, by ułatwić dostęp do większej ilości zawartości audiowizualnej podczas podróży z jednego kraju do drugiego.

Dzięki całkowitemu zniesieniu opłat roamingowych użytkownicy telefonów komórkowych podczas podróżowania po Unii Europejskiej nie zapłacą za połączenia, sms-y i inne usługi więcej, niż w swoim kraju.

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź