fbpx
Menu
Kvarner

Plaża i bar dla psów w Chorwacji – Crikvenica

Monty’s Dog Beach & Bar

Plaża i bar dla psów znajduje się w małym porcie Podvorska w Crikvenicy i przypomina olbrzymi dom dla psów. Monty’s jest popularny wśród własciecieli psów. Tutaj psy mogą dostać nie lada smakołyki, lody, ciasta a nawet piwo! Również ziołowe herbatniki i przekąski, takie jak pizza z psem i lody z lodu, zrobione z jogurtu, bananów, orzeszków ziemnych i mleka sojowego. Jest tu również mnóstwo wody dla psów i wyznaczony obszar prysznicowy dla psów.

Przez wiele lat odpowiadając na pytania moich czytelników stworzyłam serię e-booków, które, wg dotychczasowych czytelników, są bardzo pomocne w czasie pobytu w Chorwacji ze względu na swój praktyczny charakter oraz idealne dopasowanie do czytania na ekranie telefonu komórkowego.

    

Właścicele również nie będą się nudzić, dostaną wszystko czego trzeba plażowiczom, zimne napoje bezalkoholowe, alkoholowe i przekąski.

Położenie

Monty’s Dog Beach & Bar – Šetalište Vladimira Nazora | PeninsulaCrikvenica 51260

Zródło: www.facebook.com/montysdogbeach

TOP5 najpopularniejsze apartamenty w tym tygodniu:
Brač > Villa Slika
Pag > Mandre Island Pag
Ploče > Apartman Sanja
Mljet > Villa Evita Apartments
Korcula > Apartments Prigradica
... i wiele innych ZOBACZ

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

1 Comment

  • Małgorzata
    5 września 2017 g. 11:23

    Świetna sprawa,mówiłam z domownikami ,że by się przydał pobyt z psem,właśnie z takim aspektem udogodnienia.Domownicy się śmiali,super sprawa👍

    Odpowiedz

Napisz odpowiedź