fbpx
Menu
Kvarner

Plaża i bar dla psów w Chorwacji – Crikvenica

Monty’s Dog Beach & Bar

Plaża i bar dla psów znajduje się w małym porcie Podvorska w Crikvenicy i przypomina olbrzymi dom dla psów. Monty’s jest popularny wśród własciecieli psów. Tutaj psy mogą dostać nie lada smakołyki, lody, ciasta a nawet piwo! Również ziołowe herbatniki i przekąski, takie jak pizza z psem i lody z lodu, zrobione z jogurtu, bananów, orzeszków ziemnych i mleka sojowego. Jest tu również mnóstwo wody dla psów i wyznaczony obszar prysznicowy dla psów.

    

Właścicele również nie będą się nudzić, dostaną wszystko czego trzeba plażowiczom, zimne napoje bezalkoholowe, alkoholowe i przekąski.

Położenie

Monty’s Dog Beach & Bar – Šetalište Vladimira Nazora | PeninsulaCrikvenica 51260

Zródło: www.facebook.com/montysdogbeach

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

1 Comment

  • Małgorzata
    5 września 2017 g. 11:23

    Świetna sprawa,mówiłam z domownikami ,że by się przydał pobyt z psem,właśnie z takim aspektem udogodnienia.Domownicy się śmiali,super sprawa👍

    Odpowiedz

Napisz odpowiedź