fbpx
Menu
Chorwacja

Nowe połączenie lotnicze Szczecin – Dubrownik

Przez wiele lat odpowiadając na pytania moich czytelników stworzyłam serię e-booków, które, wg dotychczasowych czytelników, są bardzo pomocne w czasie pobytu w Chorwacji ze względu na swój praktyczny charakter oraz idealne dopasowanie do czytania na ekranie telefonu komórkowego.

Dubrownik w tegorocznym sezonie letnim będzie mieć nową linię czarterową ze Szczecina, którą wprowadzają linie lotnicze Travel Service Polska.

Nowa linia będzie latać w każdy czwartek od 15 czerwca do 21 września 2017 roku w połączeniu z miastem Bydgoszcz.

Oczywiście nadal pozostają inne linie czarterowe do Dubrownika, z Gdańska, Katowic i Warszawy.

Źródło: http://www.nportal.hr/vijesti/5275-u-dubrovnik-dolazi-nova-charter-linija-iz-poljskog-szczecina-u-ljetnoj-sezoni

TOP5 najpopularniejsze apartamenty w tym tygodniu:
Brač > Villa Slika
Pag > Mandre Island Pag
Ploče > Apartman Sanja
Mljet > Villa Evita Apartments
Korcula > Apartments Prigradica
... i wiele innych ZOBACZ

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

1 Comment

  • Grazyna
    30 czerwca 2017 g. 08:27

    Interesuje mnie połączenie lotnicze z Wrocławia do Chorwacji, czy znacie miasta i ceny biletów ok. /oprócz Dubrownika/ , gdzie latają ………

    Odpowiedz

Napisz odpowiedź