fbpx
Menu
Chorwacja

Pociąg między Chorwacją a Czechami, Słowacją, Słowenią od czerwca znów wznawia połączenia.

Informacja dla czytelników z południa Polski. Pociąg między Chorwacją a Czechami, Słowacją, Słowenią od czerwca znów wznawia połączenia do Chorwacji.
RegioJet po raz czwarty będzie obsługiwał nocne połączenie kolejowe między Chorwacją, a Czechami tego lata.
Połączenia z Pragi w Czechach do Rijeki w Chorwacji, przez Brzecław i Bratysławę w Słowacji oraz Celje w Słowenii, rozpoczną się 16 czerwca. Pociągi będą kursować trzy razy w tygodniu do 30 września.
W każdy wtorek, piątek i niedzielę pociąg wyruszą z Pragi, a w poniedziałki, środy i soboty pociągi z Rijeki.
Pociągi nocne w lipcu i sierpniu ubiegłego roku okazały się strzałem w dziesiątkę, co skłoniło do przedłużenia kursu do września. Od tego czasu RegioJet odnotował około 100 000 pasażerów przewożonych w każdym kierunku w każdym sezonie.
Foto by @croatiaweek oraz @cromaniapl
O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź