fbpx
Menu
Chorwacja

Najlepsze ubezpieczenia turytyczne dla rodzin z dziećmi 2019

Wyjazd do Chorwacji z dziećmi to świetna sprawa, jednak pamiętajcie, aby nie polegać jedynie na karcie EKUZ. Warto zauważyc, że karta nie gwarantuje ochrony w poważniejszych sytucjach zdrowotnych.

Dostaję od Was wiele wiadomości, że dzieci nagle zachorwały, albo dostały uczulenia i trzeba było wzywać lekarza. Dlatego ubezpieczenie turtystyczne  bardzo przydaje na wakacjach a to naprawdę nie są duże kwoty. Mniej nerwów i straconego czasu. 

Specjalnie dla czytelników Cromania.pl przygotowałam wygodną porównywarkę ubezpieczeń turystycznych. Wystarczy kilka chwil na wypełnienie formularza, aby poznać co oferuje rynek i wybrać najlepszą ofertę ubezpieczenia przed wyjazdem do Chorwacji.

Ceny ubezpieczeń zaczynają się już od 2,29 zł za dzień.


Chorwacja ubezpieczenia turystyczne 2019

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź