fbpx
Menu
Chorwacja

Loty do Chorwacji – nowe połączenia do Splitu

Bardzo dobra wiadomość na początek sezonu od Wizzair. Od czerwca ruszają loty z Warszawy do Splitu i z Katowic do Splitu.

Lot na trasie Warszawa – Split, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie – Warszawa , Przylot lotnisko Kastela Linie lotnicze Wizzair .

Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty od 16 czerwca 2018 z Warszawy do  Chorwacji (Split). Wyloty z Okęcia linie Wizzair oferują dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek oraz sobotę. Pasażerowie z Warszawy wylecą o godz 18:35, planowany przylot do Split o godz 20:25. Natomiast loty powrotne relacji Split – Warszawa w godz 21:05-22:55 (wtorki, soboty).

 

 

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź