fbpx
Menu
Chorwacja / Wydarzenia

Wyniki konkursu TWOJE ZDJĘCIE W AMBASADZIE – Edycja III

Najlpesze 5 zdjęć  w konkursie TWOJE ZDJĘCIE W AMBASADZIE – Edycja III

Przez wiele lat odpowiadając na pytania moich czytelników stworzyłam serię e-booków, które, wg dotychczasowych czytelników, są bardzo pomocne w czasie pobytu w Chorwacji ze względu na swój praktyczny charakter oraz idealne dopasowanie do czytania na ekranie telefonu komórkowego.

1 miejsce Marcin Wojciechowski Dubrownik

2 miejsce Tomasz Pacyna Primosten

3 miejsce Jolanta Szymczakiewicz – W drodze do Dubrownika

4 miejsce Marcin Popow Makarska

5 miejsce Bartosz Wackermann Riwiera Makarska

TOP5 najpopularniejsze apartamenty w tym tygodniu:
Brač > Villa Slika
Pag > Mandre Island Pag
Ploče > Apartman Sanja
Mljet > Villa Evita Apartments
Korcula > Apartments Prigradica
... i wiele innych ZOBACZ

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

1 Comment

  • Dorota Polańska
    20 sierpnia 2018 g. 10:49

    Czy można się już dowiedzieć kiedy rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego? Szykowałam się na koniec lata (kiedy były dwie pierwsze), ale w tym roku odbyło się sporo wcześniej. Pozdrawiam i osobiście dziękuję za pomysł tego konkurrsu! Chorwacja to naprawdę bardzo fotogeniczny kraj😉😁😊

    Odpowiedz

Napisz odpowiedź