fbpx
Menu
Chorwacja

Chorwacja – Wakacje od A do Z – obowiązkowa lektura przed wyjazdem

Wybierasz się do Chorwacji? Nie wiesz od czego zacząć przygotowania? Nie masz czasu, żeby szukać informacji jak zorganizować wakacje w Chorwacji ?

Mam dla Ciebie rozwiązanie. E-book „Chorwacja. Wakacje od A do Z” to 220 stron niezbędnych informacji w których zebrałam swoje prawie 20 letnie doświadczanie wyjazdów do Chorwacji. Jako autorka najpopularniejszego bloga o Chorwacji odpowiadam na najważniejsze pytania, które zadajesz sobie przed wyjazdem.

„Chorwacja. Wakacje od A do Z” to pierwszy taki poradnik w Polsce, który pomoże Ci bezstresowo zorganizować wakacje
w Chorwacji od A do Z.

>> Przejdź do sklepu

Chorwacja od A do Z to: 

11 rozdziałów, 220 stron, inspiracje, porady informacje o Chorwacji, wersja PDF – z e-booka możesz korzystać na telefonie, komputerze, ale również tablecie. Cały czas masz go pod ręką.>> Przejdź do sklepu

Z poradnika dowiesz się:

Jak najlepiej zaplanować wakacje w Chorwacji

Jaki region wybrać na pierwszy pobyt

Która plaża będzie najlepsza dla dzieciJaka trasę wybrać w podroż

Ile będą kosztować winiety, autostrady i paliwo

Jakie dokumenty są niezbędne w podróży

Jak sprawnie dostać się na wyspy

Jakie wybrać zakwaterowanie

Jakie ceny spotkasz na miejscu

Które miejsca będą najlepsze dla rodzin z dziećmi

Jakie potrawy musisz spróbować będąc na miejscu

Jakie pamiątki musisz koniecznie zabrać do domu

Otrzymasz również spis najważniejszych telefonów oraz najważniejszych aplikacji, które przydadzą się w trasie

+ Checklisty, które pomogą Ci się spakować na wyjazd!

>> Przejdź do sklepu

Co znajdziesz w e-booku?

 

Od 8 lat prowadzę najpopularniejszy w Polsce blog o Chorwacji, Cromania.pl. Pomysł na e-booka powstał dzięki moim czytelnikom. Codziennie dostaję zapytania o drogę, ceny, winiety, pogodę, regiony, dosłownie wszystko co tyczy się wakacji w Chorwacji.

Z powodu ogromnego zainteresowania tym tematem, napisałam poradnik, w którym dzielę się z Tobą niezbędnymi informacjami.

Od 2002 roku podróżuję do Chorwacji. Wiem co się sprawdza i na co warto zwrócić szczególną uwagę. Wiem, które miejsca będą idealne dla rodzin z dziećmi, a które sprawdzą się gdy szukasz rozrywek i wielu atrakcji.

To wszystko znajdziesz w jednym miejscu, zebrane w bloki tematyczne i pogrupowane w dziesięć rozdziałów. Unikniesz długich godzin na poszukiwaniach niesprawdzonych informacji w Internecie.

Poradnik polecam szczególnie osobom, które pierwszy raz wyjeżdżają do Chorwacji oraz tym, którzy chcą wszystkie informacje znaleźć w jednym miejscu.

Wierzę, że ten e-book ułatwi planowanie wyjazdu do Chorwacji, zaoszczędzi czas oraz pomoże zrealizować marzenia o pięknych wakacjach.

Przejdź do sklepu

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź