fbpx
Menu
Istria / Pula

Z Warszawy do Puli za 276 PLN!!!

Propozycja przelotów liniami Ryanair do Chorwacji. Wygodne przesiadki w Charleroi (wylot) i Rygge (powrót).

Przez wiele lat odpowiadając na pytania moich czytelników stworzyłam serię e-booków, które, wg dotychczasowych czytelników, są bardzo pomocne w czasie pobytu w Chorwacji ze względu na swój praktyczny charakter oraz idealne dopasowanie do czytania na ekranie telefonu komórkowego.

Przykładowy termin w cenie 276 PLN za przelot tam i z powrotem: 
20-26 maja 2014. Wylot: Warszawa (Modlin) – Bruksela (Charleroi) – Pula. 
Powrót: Pula – Oslo (Rygge) – Warszawa (Modlin). 


Cena jest ostateczna pod warunkiem rezerwacji biletów bezpośrednio na stronie Ryanair.com i płatności kartą debetową. W podróż bezpłatnie zabierzemy dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach 55x40x20 (do 10 kg) i 35x20x20 cm.  

TOP5 najpopularniejsze apartamenty w tym tygodniu:
Brač > Villa Slika
Pag > Mandre Island Pag
Ploče > Apartman Sanja
Mljet > Villa Evita Apartments
Korcula > Apartments Prigradica
... i wiele innych ZOBACZ

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź