fbpx
Menu
Chorwacja

Golden Pen Top Journalist Award 2024 „Zlatna Penkala” dla Agnieszki z Cromania.pl

Miło mi poinformować, że zdobyłam nagrodę Golden Pen Top Journalist Award 2024 „Zlatna Penkala”, która jest przyznawana dziennikarzom i blogerom z całego świata przez Chorwacką Wspólnotę Turystyczną oraz Ministra Turystyki Chorwacji.

Zlatna Penkala 2024, to duże wyróżnienie, ale również wielkie docenienie mojej 14 – letniej pracy na rzecz promocji Chorwacji w Polsce. Polski dream team, nagrodę otrzymali również w kategorii on – line Natalia Gumińska z Wirtualnej Polski oraz znany wszystkim Tomasz Zubilewicz za całokształt.

foto: Dean Tosovic

Cudowne wydarzenie na którym towarzyszyła nam Małgorzata Kowalska dyrektor przedstawicielstwa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce. Jestem bardzo dumna i zaszczycona!

foto: Dean Tosovic

foto: Dean Tosovic

Organizatorzy całego przedsięwzięcia wybierali najlepsze publikacje prasowe, blogi, audycje radiowe, działania w social mediach oraz reportaże telewizyjne. Podczas Golden Pen – Top Journalist Award zostały wyróżnione osoby z całego świata, które promują Chorwację. Uroczystość odbyła się w 9 maja 2024 r. w Dubrowniku. To był wspaniały, ale bardzo intensywny wyjazd.

foto: Dean Tosovic

foto: Dean Tosovic

foto: Dean Tosovic

foto: Dean Tosovic

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź