fbpx
Menu
Chorwacja

Rozdanie nagród w konkursie ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie – edycja III”

O konkursie

 

W dniu 14 czerwca  2018 roku, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Ambasadzie Republiki Chorwacji w konkursie Twoje zdjęcie w Ambasadzie – edycja III. Konkurs jest organizowany przez blog Cromania.pl przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji. Jest to największy konkurs dla miłośników Chorwacji organizowany w Polsce.

Z 1500 nadesłanych zdjęć na konkurs, jury złożone z przedstawicieli Ambasady Republiki Chorwacji, blogu Cromania.pl oraz sponsorów konkursu, wybrało 5 najlepszych zdjęć, które otrzymały nagrody.

Trzy najlepsze fotografie zostały wyeksponowane w Ambasadzie Republiki Chorwacji w Warszawie, gdzie będą prezentowane w pomieszczeniach protokolarnych Ambasady, aż do następnej edycji konkursu w 2019 roku.

Lista zwycięzców: KLIKNIJ

1 miejsce – Marcin Wojciechowski

2 miejsce – Tomasz Pacyna

3 miejsce – Jolanta Szymczakiewicz

4 miejsce – Marcin Popow

5 miejsce – Bartosz Wackermann

Nagrody:

1 nagroda – Voucher na pobyt w obiekcie wakacyjnym w Chorwacji od firmy Novasol. Nagrodę wręczyła Dyrektor Novasol Polska, Anna Kazimierczak.

Anna Kazimierczak Dyretor Novasol Polska wręcza nagrodę Marcinowi Wojciechowskiemu za 1 miejsce, voucher na wynajem apartamentu od firmy Novasol.

Agnieszka autorka bloga Cromania.pl wręcza nagrodę Jolancie Szymczakiewicz za 3 miejsce – Kosze produktów chorwackich, przewodniki.

Marijan Baric, z-ca Ambasadora Republiki Chorwacji wręcza nagrodę Tomaszowi Pacynie za drugie miejsce.

Dodatkowo  autorzy 5 najlepszych zdjęć, otrzymali nagrody od sponsorów.

Upominki dla 3 najlepszych zdjęć od  Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji oraz Izabelli Kopeć Art Musik.

Patronami medialnymi wydarzenia są: Polskie Radio Program Czwarty, Lente Magazyn Śródziemnomorski Julii Wollner, World Travel Show, Magazyn Kontynenty, Waw4Free, Ptak Warsaw Expo.

Agnieszka Grudziąż autorka bloga Cromania.pl i pomysłodawca konkursu oraz Marcin Wojciechowski, zwycięzca 3 edycji konkursu!

Rodzinna atmosfera

Wydarzenie odbyło się w bardzo rodzinnej atmosferze. Zastępca Pani Ambasador, Marijan Barić powiedział wiele ciepłych słów o relacjach polsko-chorwackich. Następnie odbyło się wręczenie nagród, które zostały ufundowane przez sponsorów. Na uroczystości pojawili się finaliści, których zdjęcia zostały uznane za najlepsze w tej edycji, sponsorzy oraz miłośnicy Chorwacji.

Agnieszka, pomysłodawca konkursu oraz prowadząca bloga Cromania.pl, podziękowała Ambasadzie Republiki Chorwacji za wsparcie przy realizacji konkursu oraz wspaniałe przygotowanie ceremonii. Wręczyła również nagrody dla zwycięzców.

„W ramach konkursu wpłynęło 1500 zdjęć, z których wybrano najlepszą dziesiątkę. Nadesłane zdjęcia były bardzo piękne ale i bardzo różne, dominował w nich temat krajobrazu. Ta sytuacja nie dziwi, gdyż Chorwacja ma jedną z najpiękniejszych linii brzegowych w Europie. Fotografie ukazały Chorwację okiem polskiego turysty.– powiedziała Agnieszka Grudziąż, pomysłodawczyni konkursu oraz autorka bloga Cromania.pl.

Po oficjalnej uroczystości był czas na rozmowy polsko-chorwackie, wymianę doświadczeń oraz nawiązywanie nowych znajomości.

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź