Prapratno - piaszczysta plaża na Płw. Peljesac » Cromania.pl

Prapratno – piaszczysta plaża na Płw. Peljesac

 

 Peljesac

Położenie

Prapratno

ładowanie mapy - proszę czekać...

Prapratno 42.816716, 17.675629

p2

O miasteczku

Mała mieścinka na Płw. Pelješac znana przede wszystkim z pięknej piaszczystej plaży, ale również z przystani promowej na wyspę Mljet.
 
DSC_7215

Camping

Znajduje się tu  także camping, który może pomieścić nawet do tysiąca osób. Zatrzymujący się tu turyści mają do dyspozycji czystą wodę oraz piękną plażę. Skaliste brzegi, które znajdziemy w okolicy dodaja tylko uroku. Spokój, czysta woda oraz żółty piasek, sprzyjają wypoczynkowi w tej małej mieścinie.

Plaża

Sama w sobie plaża jest duża i ładna. Są oczywiście piękniejsze plaże w Cro, ale ta zasługuje na uznanie.
 
DSC_7205

Wrażenia

Jeśli będziecie przejazdem, albo i nie warto, choć na chwilkę odwiedzić to miejsce! My odwiedziliśmy to miejsce stacjonując na Płw. Pelješac.
Więcej o płw. Peljesac – KLIKNIJ

agnieszka

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.


Jeśli podobał Ci się ten artykuł, oceń go:
12345 (średnia ocena: 5,00)
Loading...

Podobne posty...

komentarze 2

  1. Anna pisze:

    A gdzie można zaparkować samochód, jeżeli chce się tylko poplażować będąc przejazdem?

  2. Martas pisze:

    Plaża jest ok.Bardziej żwirowa piaszczysta ,prysznic ,wczoraj bo to nie jest normalne na każdej Chorwackie plaży.Nie jest głęboko, przyjazna dla dzieci ,czysta woda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.