fbpx
Menu
Chorwacja

Katamaran Split – Dubrownik połączy wyspy Brač, Hvar, Korčulę i Mljet

1 kwietnia 2022 r. – Od dziś podróżowanie po wybrzeżu Dalmacji i pomiędzy wyspami stało się prostsze.

Linia katamaranów Split-Dubrownik, która zatrzymuje się na wyspach Brač , HvarKorčula i Mljet, rozpoczęła dziś kursowanie na nowy sezon.

Split – Milna (Brač) – Hvar – Korčula – Pomena (Mljet) – Dubrownik, katamaran kursuje codziennie, odpływając ze Splitu o 7:40, a następnie wypływając z Dubrownika w drodze powrotnej do Splitu o 16:30.

Od 1 września do końca października rozkład jazdy zmieni się nieznacznie, kiedy katamaran wypłynie z Dubrownika o 16:00 zamiast o 16:30.

Wszystkie informacje o wyjeździe do Chorwacji znajdziesz w moich autorskich przewodnikach – zobacz

Szczegóły dotyczące harmonogramu i miejsca zakupu biletów dostępne są TUTAJ

(Photo credit: Kapetan Luka – Krilo)

Photo główne: Damian Piekarczyk

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź