fbpx
Menu
Chorwacja

Wycieczka na Pelješac w czerwcu – dołącz do wspaniałej przygody

Wyjazd dla osób poszukujących swojego wymarzonego miejsca w Chorwacji – Hello Pelješac. To wyjątkowa wycieczka, którą zaplanowałam wraz z Gosią, która jest pilotem wycieczek. Wyjazd odbędzie się w niewielkim gronie, w cudownym miejscu, gdzie spędzicie niezapomniane wakacje pełne wrażeń i nowych doświadczeń.

Miejsce: Orebić-Półwysep Pelješac

Termin: 3-10 czerwca
Ilość dni: 8 dni w tym 7 noclegów
Środek transportu: samolot.
Lotnisko: Warszawa – Dubrownik
Miejsce noclegowe:  Pensjonat ze śniadaniem w malowniczym miasteczku Orebić na półwyspie Peljeśac. Pokoje 2 osobowe, jeśli lecisz sam, nie ma problemu wtedy jesteś sam/a w pokoju, albo dopasowujemy wszystko do Twoich potrzeb.

Jak spędzimy cały wyjazd?

1 dzień

Spotykamy się na lotnisku w Warszawie, razem z nami leci pilot wycieczki, Małgosia, która będzie z nami przez cały wyjazd. Przylot na lotnisko do Dubrownika i transfer do Orebica. Zakwaterowanie na Półwyspie Peljeśac w miejscowości Orebić. Kolacja zapoznawcza, wraz z lampką wina na plaży. Spacer po okolicy.


2 dzień

Śniadanie. Wycieczka promem na wyspę Korcula. Zwiedzanie wyspy Korcula. Najpierw odwiedzimy najpiękniejsze plaże na wyspie oraz klimatyczne miasteczka, a po południu pojedziemy do małego Dubrownika, czyli miasta Korcula. Zwiedzimy piękną starówkę, pospacerujemy klimatycznymi uliczkami i zjemy pyszną kolację.


3 dzień

Śniadanie. Dzień relaksu i plażowania,  odwiedzimy piękne plaże półwyspu. Natomiast wieczorem, przy zachodzie słońca odbędzie się joga na plaży, to czas dla ciała i duszy, chwila połączenia się z naturą.


4 dzień

Śniadanie. Ten dzień to kulinarna przygoda dla miłośników wina. Spacer szlakiem winnic wraz z degustacją wina, zwiedzanie winnicy, a później  poznawanie tradycji i rytuałów picia wina.


5 dzień

Śniadanie. Ten dzień przeznaczymy na perłę Adriatyku, niesamowity Dubrownik i okolice. Do Dubrownika dojedziemy busami. Zobaczymy piękne plaże w okolicy, a po południu odwiedzimy Dubrownik wraz z przewodnikiem. Piękna starówka z klimatycznymi wąskimi ulicami, magiczny klimat, który na zawsze zagości z Waszych wspomnieniach.
Kolacja.


6 dzień
Śniadanie. Dzień wolny, możesz plażować, zwiedzać, dowolność pomysłów.


7 dzień
Śniadanie. Ten dzień spędzimy na pakowaniu, na relaksie, spacerach lub plażowaniu. Po południu pożegnalna uroczysta kolacja w sennym, uroczym miasteczku Loviste na krańcu półwyspu Pelješac. Zjemy tu pyszną kolację chorwacką, w niezwykle romantycznej restauracji z pięknym widokiem na zatokę.
Po drodze czeka nas sesja zdjęciowa na jednym z najwyższych punktów widokowych. Niesamowity widok na wyspę Korculę, cudowne miejsce na przepiękne zdjęcia.


8 dzień
Dojazd do Dubrownika. Powrót samolotem z Dubrownika do Warszawy.Cena wycieczki 3500 zł

Zapewniamy:

 • Każdy dzień zaplanowany tak, aby pokazać Wam piękną Chorwację i cudowny półwysep.
 • Nasze wycieczki są dedykowane różnym grupom ludzi w zależności od zainteresowań i ilości osób.
 • Pilotem naszej wycieczki jest Małgorzata, która posługuje się językiem polskim i chorwackim. Towarzyszy cały czas uczestnikom wyjazdu, od wylotu z Warszawy do powrotu, więc cały pobyt będziecie zaopiekowani.
 • Joga na plaży w cudownej atmosferze przy zachodzie słońca.
 • W cenie są wycieczki na Korculę, do Dubrownika, zwiedzanie Peljesaca, winiarnie.
 • Na Waszą prośbę możemy zorganizować dodatkowe wycieczki na miejscu.

Cena 3500 zł obejmuje:
 • Przelot samolotem
 • Dojazd na miejsce i z powrotem na lotnisko, transfery w trakcie wyjazdu
 • Noclegi
 • Śniadania
 • Wycieczki fakultatywne
 • Atrakcje
 • Ubezpieczenie
 • Przewodnik i pilot wycieczek
 • Posiłki i napoje poza śniadaniami w zakresie własnym

WAŻNA INFORMACJA! Jeśli chcesz zarezerwować wycieczkę, to po zgłoszeniu wymagana jest wpłata w kwocie w 2000 zł od osoby wyjeżdżającej do 10 marca 2023 roku. Reszta w dniu wyjazdu.


Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy na maila: travel@hellocroatia.pl


O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

  Napisz odpowiedź