fbpx
Menu
Chorwacja

Primošten – panoramiczny tunel podwodny – nowa atrakcja

W Primošten na chorwackim wybrzeżu planuje się nową atrakcję, panoramiczny tunel podwodny. Tunel podwodny o wartości 1,5 miliona euro zostanie wybudowany w zatoce Porat.

Przez wiele lat odpowiadając na pytania moich czytelników stworzyłam serię e-booków, które, wg dotychczasowych czytelników, są bardzo pomocne w czasie pobytu w Chorwacji ze względu na swój praktyczny charakter oraz idealne dopasowanie do czytania na ekranie telefonu komórkowego.

Panoramiczny tunel

Panoramiczny, podwodny tunel dla pieszych będzie miał przezroczyste obramowanie,  60 metrów długości i 6 metrów szerokości. Będzie zlokalizowany w najgłębszej części dna morskiego w zatoce Porat, 18 metrów pod powierzchnią morza. 

Wszystko o Primošten znajdziesz w tym artykule.

Podwodny tunel rozciągnie się przez całą zatokę Porat. W tunelu planowane są pomieszczenia gastronomiczne i galerie. 

Ilustracja (Foto: Sander van der We l pod CC)

Źródło: www.sibenik.in/

TOP5 najpopularniejsze apartamenty w tym tygodniu:
Brač > Villa Slika
Pag > Mandre Island Pag
Ploče > Apartman Sanja
Mljet > Villa Evita Apartments
Korcula > Apartments Prigradica
... i wiele innych ZOBACZ

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

1 Comment

  • Anonim
    15 marca 2019 g. 15:55

    Kiedy będzie gotowy ten panoramiczny tunel ?

    Odpowiedz

Napisz odpowiedź