Jeziora Plitwickie - ceny biletów 2018

Jeziora Plitwickie – ceny biletów 2019

 

Park narodowy Jeziora Plitwickie to jedno z najpiękniejszych miejsc w Chorwacji. Każdy musi go zobaczyć.  W 1979 roku Park Narodowy Jeziora Plitwickie znalazł się na liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

Z każdym rokiem ceny biletów rosną, co nie dziwi, gdyż coraz więcej osób chce zobaczyć ten cud natury.

Wszystko co musisz wiedzieć o Parku Jeziora Plitwickie – którą trasę wybrać, jak dojechać, gdzie nocować – szczegóły znajdziesz we wpisie „Park Narodowy Jeziora Plitwickie

Jeziora Plitwickie

Jeziora Plitwickie – Ceny biletów

  • Cena biletu wstępu obejmuje transport łodzią i pociągiem panoramicznym.
  • Rezerwacje biletów możemy dokońac on – line.
  • Punkty sprzedaży biletów znajdują się w centrach recepcyjnych przy wjeździe nr 1 i wejściu nr 2, oraz przy dodatkowym wejściu Flora (w pobliżu wejścia nr 2).

 

noclegi w chorwacji

BILETY JEDNODNIOWE

* Bilety studenckie są dostępne tylko po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej, potwierdzającej status i tożsamość ucznia. 
** Aby otrzymać zniżkę, pokaż odpowiedni dowód tożsamości. 
*** Od 1 czerwca do 25 sierpnia cena A jest ważna do godziny 16:00, natomiast cena B jest ważna po godzinie 16:00. 
      Od 26 sierpnia do 30 września cena A jest ważna do godziny 15:00, natomiast cena B jest ważna po godzinie 15:00

BILETY ON LINE

Bilety na wizytę w parku można zarezerwować:  Plitvice bilety on line

Kupując bilet musisz wybrać datę, godzinę i wejście do parku. Na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie i kupon, który musisz wydrukować i wymienić na bilety przy wejściu. Kupon można wymienić 30 minut przed i w trakcie godziny, na którą bilety zostały zakupione. Należy pamiętać, że liczba dostępnych biletów na godzinę i wejście jest ograniczona.


Jeziora Plitwickie

UWAGI

  • Każdy odwiedzający jest zobowiązany do zakupu biletu wstępu i przedstawienia go na żądanie pracownikowi parku oraz zachowania go do czasu opuszczenia parku.
  • Wszyscy odwiedzający park muszą mieć ważny bilet wstępu.
  • Minimalna liczba osób w grupie to 15 osób. Aby uzyskać cenę dla grupy, pisemne powiadomienie o planowanym przybyciu musi wcześniej zostać przekazane do działu marketingu i sprzedaży.
  • Imię i nazwisko osoby odwiedzającej należy podać na biletach dwudniowych.
  • Warunki pogodowe w parku narodowym są podatne na gwałtowne zmiany, w związku z czym poszczególne trasy mogą być czasowo zamknięte, a wjazd pojazdów zabroniony. Zalecamy wcześniejsze sprawdzenie warunków pogodowych na stronie internetowej Parku, w biurach informacyjnych parku lub w dziale sprzedaży i marketingu.
  • Psy są dozwolone tylko prowadzone na smyczy (i muszą pozostać na smyczy również na łodziach lub pociągach).

PARKING

Przy wjeździe nr 1 i wjeździe nr 2 do parku narodowego mogą parkować wszystkie typy pojazdów. Parking jest płatny po wyjściu z parku w kasach parkingowych. 01.06 – 30.06

Kategorie pojazdów
Cena
Motocykl 0 kn (0 zł) / godz
Samochód 10 kn (ok. 6 zł) / godz
Camper 100 kn (ok. 57 zł) / dzień
Samochód z przyczepą 100 kn (ok. 57 zł) / dzień
Autobus 100 kn (ok. 57 zł) / dzień

Podatek VAT jest wliczony w cenę.

 

 

agnieszka

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.


Jeśli podobał Ci się ten artykuł, oceń go:
12345 (średnia ocena: 5,00)
Loading...

Podobne posty...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.