Festiwal muzyczny Ultra Europe w Chorwacji!

 

Znacie Festiwal muzyczny Ultra Europe?

15 lip 2016 do 17 lip 2016 w Split

Ultra Music Festival jest znanym festiwalem muzyki elektronicznej na świeżym powietrzu, który został zapoczątkowany w Miami już w 1999 roku. Festiwal został założony przez Russela Faibischa i Alexa Omesa, nazwę otrzymał do płyty zespołu Depeche Mode Ultra z 1997 roku. Trasa muzyczna Ultra Worldwide obejmuje festiwale w Korei Południowej, Afryce, Brazylii, Japonii i Miami, a niedawno została włączona Ultra Croatia odbywająca się w Splicie i na wyspy Hvar, Brač i Vis.

 

W 2016 roku Ultra Europe po raz czwarty wraca do Chorwacji – i to z mocnym uderzeniem. Wszyscy, którzy w ubiegłym roku uczestniczyli w Ultra wiedzą czego mogą się spodziewać: Ponad 150 tysięcy odwiedzających bawiło się w niesamowitej atmosferze gwiezdnej i przy muzyce znanych DJów.

 

A główną atrakcją jest to, że tegoroczne Ultra Europe łączy się z Yacht Week, łącząc żeglarstwo i muzykę oraz odkrywając najbardziej słoneczne miejsca i najlepszą rozrywkę na wybrzeżu Chorwacji.

 

Główne wydarzenie ponownie będzie tylko częścią całej historii. Ci doświadczeni wiedzą, której rozrywki nad Adriatykiem nie można przepuścić, a słońce, morze i muzyka zrobią całą resztę!


Jeśli podobał Ci się ten artykuł, oceń go:
12345 (średnia ocena: 5,00)
Loading...

Podobne posty...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polub nas na Facebooku