fbpx
Menu
Chorwacja / Wydarzenia

Festiwal muzyczny Ultra Europe w Chorwacji!

Znacie Festiwal muzyczny Ultra Europe?

15 lip 2016 do 17 lip 2016 w Split

Ultra Music Festival jest znanym festiwalem muzyki elektronicznej na świeżym powietrzu, który został zapoczątkowany w Miami już w 1999 roku. Festiwal został założony przez Russela Faibischa i Alexa Omesa, nazwę otrzymał do płyty zespołu Depeche Mode Ultra z 1997 roku. Trasa muzyczna Ultra Worldwide obejmuje festiwale w Korei Południowej, Afryce, Brazylii, Japonii i Miami, a niedawno została włączona Ultra Croatia odbywająca się w Splicie i na wyspy Hvar, Brač i Vis.

 

W 2016 roku Ultra Europe po raz czwarty wraca do Chorwacji – i to z mocnym uderzeniem. Wszyscy, którzy w ubiegłym roku uczestniczyli w Ultra wiedzą czego mogą się spodziewać: Ponad 150 tysięcy odwiedzających bawiło się w niesamowitej atmosferze gwiezdnej i przy muzyce znanych DJów.

 

A główną atrakcją jest to, że tegoroczne Ultra Europe łączy się z Yacht Week, łącząc żeglarstwo i muzykę oraz odkrywając najbardziej słoneczne miejsca i najlepszą rozrywkę na wybrzeżu Chorwacji.

 

Główne wydarzenie ponownie będzie tylko częścią całej historii. Ci doświadczeni wiedzą, której rozrywki nad Adriatykiem nie można przepuścić, a słońce, morze i muzyka zrobią całą resztę!

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

1 Comment

  • Wojtas
    27 marca 2018 g. 21:17

    Yeah 😀 Ja jadę w tym roku i już nie mogę się doczekać. Zawsze marzyłem o tym, żeby zobaczyć Davida Guetta na żywo. Wydawało mi się, że wyjazd na taki festiwal to skomplikowana sprawa, ale jedziemy z ziomkami na zorganizowany Ultra Party Camp, gdzie wszystko jest zapewnione.

    Odpowiedz

Napisz odpowiedź