fbpx
Menu
Chorwacja

Chorwacja – Most na wyspę Krk – ceny 2021

Wyspa Krk to kolebka kultury chorwackiej. Wyspa znajduje się na północy Chorwacji i jest połączona z lądem mostem. Most na wyspę Krk (Krčki most) łączy wyspę z lądem. Dzięki temu dojazd na wyspę jest szybki i łatwy, unikamy kolejek do promu, ale przejazd przez most na wyspę Krk jest płatny.

Przez wiele lat odpowiadając na pytania moich czytelników stworzyłam serię e-booków, które, wg dotychczasowych czytelników, są bardzo pomocne w czasie pobytu w Chorwacji ze względu na swój praktyczny charakter oraz idealne dopasowanie do czytania na ekranie telefonu komórkowego.

Wszystko co chcesz wiedzieć o wyspie Krk: Co zwiedzić, gdzie nocować, gdzie plażować – WYSPA KRK

Most na wyspę Krk

Wjazd na wyspę Krk – kategorie pojazdów:

Most na wyspę Krk - cennik - kategorie pojazdów

Ceny przejazdu przez most na wyspę Krk:

IA I II III IV
21 kn (ok. 12 zł)
35 kn (ok. 20 zł)
46  (ok. 26 zł)
81 kn (ok. 46 zł)
138 kn (ok. 78 zł)
 

Most na wyspę Krk - cena przejazdu

TOP5 najpopularniejsze apartamenty w tym tygodniu:
Brač > Villa Slika
Pag > Mandre Island Pag
Ploče > Apartman Sanja
Mljet > Villa Evita Apartments
Korcula > Apartments Prigradica
... i wiele innych ZOBACZ

O autorze

Agnieszka - autorka najpopularniejszego polskiego bloga o Chorwacji – Cromania.pl. Od pięciu lat inspiruję Polaków do odwiedzania tego kraju. Pokazuję, że Chorwacja to nie tylko takie znane miasta jak Dubrownik czy Zadar, że warto zboczyć z popularnych szlaków i udać się w mniej znane miejsca, jeszcze nie odkryte przez masową turystykę! Jestem również pomysłodawczynią największego konkursu fotograficznego w Polsce dla miłośników Chorwacji ” Twoje zdjęcie w Ambasadzie”, który od 3 lat organizuje przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź